My favorite colors…

Ahojte !

 Pred pár dňami som si chcela pretriediť šatník . Teda vymeniť zimné veci za letné . Mimochodom aj vy sa tak tešíte z dní plných slnka ? Kedy vás namiesto budíka prebudí slnko a spev vtáčikov ( priznávam , že niekedy mi tie vtáčiky lezú na nervy )  Konečne nebudeme musieť nosiť tri vrstvy , ale postačí jedna .

Ja neznášam vrstvenie , pretože po pár hodinách sa cítim ako sardinka vo vlastnom náleve. Stačí mi jedna vrstva možno zaujímavejšie kúsku .

Ako som triedila šatník zameriavala som sa hlavne na farby . V mojom šatníku prevládajú farby hlavne podľa ročného obdobia . Pár farieb sa nachádza v každom oddelení ročných období . Sú to moje obľúbené farby . Práve o týchto farbách bude dnešný článok .

Dúfam , že sa vám obrázky budú páčiť dala som si na ich tvorení záležať 🙂

  1. Biela

Moja obľúbená . Najviac prevládajúca . V tejto farbe som musela mať všetko od tričiek cez nohavice až po tenisky . Jednoducho sa  hodí  k všetkému a vzbudzuje vo mne čistotu .

2. Čierna .

Klasika . Snažím sa nosiť túto farbu s niečim farebnejším , aby som nepôsobila pesimisticky ( pretože to na mňa vôbec nesedí ) . Čierna je taký základ ako podkladová báza pod make-up alebo hydratačný krém 😀 .

 

3. Sivá .

Sivá je super . Nenosím ju často no zato rada. Najradšej ju mám na teplákoch alebo teniskách .

4.Nude.

Keď neviem čo na seba tak nude je farba po ktorej vždy siaham . Neviem čo viac k tejto farbe napísať jednoducho je skvelá .

5. Khaki.

Všeobecne nemám názov tejto farby rada . Pravdepodobne je to spojené s dectvom , kedy som túto farbu nepoznala a predstavovala som si ju ako najhoršiu farbu na svete a vôbec som nemala poňatia , že sa dá prirovnať k tmavo-zelenej . Teraz patrí medzi moje obľúbené farby .

6. Pastelová modrá

Taká krásna farba . Veľmi sa mi páči , aj keď typická modrá sa mi až tak nepáči , no v poslednom čase som podľahla aj iným odtieňom modrej .

7. Mint zelená

Teraz trošku prechádzam do farieb . Tento odtieň milujem na leto . Veľmi príjemná svieža farba . Veľmi sa mi páči na opálenej pokožke , kde krásne vynikne .

8. Červená

Posledná farba je odvážnejšia. Ak chcem byť stredobodom pozornosti vždy siahnem po nej . Červený rúž a červený lak sú základom . Typický červený rúž sa mi páči z milión odtieňov rúžov najviac .

 

A aká je vaša obľúbená farba ?

Píšeme si pri následujúcom článku !

Ahojte !

( PS. ak by ste ma chceli kontaktovať ohľadom čohokoľvek tam môžete sem :dreamingkassy@gmail.com )

 

Reklamy

3 thoughts on “My favorite colors…

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s